Hledáme obchodního ředitele/ředitelku

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Pro náš nový start-up projekt v oblasti prodeje rychloobrátkového zboží hledáme vhodného kandidáta na pozici obchodní ředitel/ředitelka. Projekt startuje ve Zlínském kraji a bude růst do celé ČR.

Nejedná se o brigádu a tato pozice opravdu není vhodná pro každého!

Forma spolupráce: IČ nebo HPP

Bez čeho se vhodný kandidát neobejde?

  • ŘP sk. B (vlastní auto výhodou)
  • dynamika, zodpovědnost, komunikativnost, loajalita, cílevědomost
  • schopnost rychlého, ne však ukvapeného rozhodování
  • mít názor, a schopnost jej racionálními argumenty obhájit
  • obratnost při práci s PC a smartphonem
  • vystupování na úrovni

Co vám přidá body do plusu?

  • optimistické, ne však naivní myšlení
  • prokazatelné obchodní výsledky
  • znalost obchodního práva
  • kladný vztah k moderním technologiím
  • schopnost zachovat klid i ve vypjatých situacích
  • smysl pro humor

Náplň práce

  • takřka každodenní komunikace (telefon/e-mail/chat/osobně) s partnery, klienty a kolegy
  • budování a vedení týmu obchodního a marketingového úseku
  • akvizice klientů (menší firmy) a péče o ně
  • přípravy smluv
  • monitoring provozu
  • tvorba a realizace obchodní a marketingové strategie firmy
  • spolupráce s dalšími segmenty společnosti

Nabízíme

  • vysoké finanční ohodnocení (50tis Kč a více) - pochopitelně dle dosažených výsledků
  • flexibilní pracovní dobu a částečně možnost práce z Homeoffice ("docházkový systém" považujeme za sprosté slovo)
  • možnost získání podílu ve firmě

Projekt ještě nebyl spuštěn, a proto zde budete mít velký prostor k uplatnění svého know-how.

Více teď neprozradíme. :) Snad jen to, že to nebude žádná zívačka pro nefakčenka. Ale člověku zapálenému pro věc může tato práce zásadně vylepšit život.

Se zajímavými kandidáty se rádi setkáme, nicméně odpovíme všem.

Odpovědí na tento inzerát udělujete příjemci souhlas se zpracováním a uložením Vašich osobních údajů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.
Více na stránce: Podmínky zpracování a ochrany osobních údajů

Rychlý kontakt

vdechujeme do systémů
život a do života systém

nám. T. G. Masaryka 1281
      760 01 Zlín

+420 777 195 525

uis@uis.cz

Zavolejte mi

Napište své telefonní číslo a my se Vám brzy ozveme.

Zadejte prosím své telefonní číslo.

Odběr novinek

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas se zasíláním aktualit a obchodních sdělení serveru uis.cz. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám. Odběr novinek lze kdykoli zrušit odhlášením v zápatí newsletteru. Více o způsobu nakládání s Vašimi údaji na stránce Podmínky zpracování a ochrany osobních údajů