vývoj webů a aplikací

tvoříme moderní weby, e-shopy, blogy, online aplikace

Tvoříme weby, e-shopy a aplikace na míru

Programujeme moderní webové prezentace, e-shopy a online aplikace na klíč.
Dbáme na neotřelý responzivní design, SEO optimalizaci a dodání v termínu.

I jednoduchá webová prezentace za přijatelnou cenu může skvěle vypadat, patřičně Vás reprezentovat a fungovat i na mobilních zařízeních.

Pořiďte si moderní a bezpečný web, který bude díky kvalitní SEO optimalizaci napříč internetem viditelný a našlapaný řadou užitečných funkcí od měření návštěvnosti, přes automatické zálohování, aktivní antispamovou ochranu, až po třeba automatickou komunikaci s Vašimi zákazníky.

E-shopy programujeme a přizpůsobujeme potřebám každého zákazníka. Napojujeme na informační systémy a produktové srovnávače (Heuréka, Zboží).

K dokončené objednávce na e-shopu vede často trnitá cesta. Proto používáme profesionální nástroje k oslovení správné skupiny zákazníků, usnadnění jejich nákupního procesu a motivaci k další objednávce. Sběrem užitečných dat cílíme na správné zákazníky a vedeme je k produktům, které je zajímají.

Vyvíjíme, implementujeme a automatizujeme multiplatformní aplikace na klíč. Korporátní weby, rezervační systémy, aukce, informační systémy, odvádění výroby a mnoho dalšího.

Ať jsou Vaše nápady sebešílenější, my se jich nebojíme. Systematicky realizujeme Vaše sny a proměňujeme je ve funkční aplikační řešení. Napojujeme na libovolné aplikace třetích stran. Začínáme hloubkovou analýzou, pokračujeme čistým a výkonným kódem, zakončujeme podporou.

ŽÁDOST O NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU
Popište nám co nejpřesněji svůj vysněný web, e-shop nebo aplikaci. My provedeme analýzu a následně se Vám ozveme s předběžnou cenovou nabídkou a návrhem dalšího postupu.

Zadejte prosím své jméno.
Zadejte prosím své telefonní číslo.
Zadejte prosím svoji e-mailovou adresu. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Zadejte název Vaší společnosti
Popište co nejlépe svoji představu
vývoj webů a e-shopů

Rychlý kontakt

 

vdechujeme do systémů
život a do života systém

 

nám. T. G. Masaryka 1281
      760 01 Zlín

+420 777 195 525

uis@uis.cz

Zavolejte mi

Napište své telefonní číslo a my se Vám brzy ozveme.

Zadejte prosím své telefonní číslo.

Odběr novinek

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas se zasíláním aktualit a obchodních sdělení serveru uis.cz. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám. Odběr novinek lze kdykoli zrušit odhlášením v zápatí newsletteru. Více o způsobu nakládání s Vašimi údaji na stránce Podmínky zpracování a ochrany osobních údajů
© 2018 UIS All Rights Reserved. Powered by UIS.cz